default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 11.12.2018, Saat: 08:41  Online oyunlara dair tüm ihtiyaçlarınız için GGorQQ hizmetinizde!  
Hesap Satışı          Elo Boost           Level Boost
Ucuz Epin Satışı     Koçluk               Rank Boost
League of Legends, CS:GO, Clash Royale, Steam, HotS, Overwatch, Hearthstone ve daha bir çok oyunda 7/24 hizmet için;
www.GGorQQ.com

[ÖNEMLİ] Site Kullanım Şartları

Yazar Konuyu Başlatan: GGorQQ - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 6990 - Yorum Toplam Yorumlar: 0
Konu Kalitesi: % 0
Konuyu Kapat  Yeni Konu Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

GGorQQ
Genel Sorumlu
*********
Admin
Alışveriş Yetkilisi
Mobil Onaylı Grubu
T.C. Kimlik Onaylı Üye
user avatar

Durum: Çevrimdışı
Ticaret Puanı: (1)
Konu Sayısı: 13
Yorum Sayısı: 295
Üyelik Tarihi: 06.07.2016
Rep Puanı:
Teşekkürler: 9
25 Mesajına, 60 Teşekkür edildi.

[Rozet] Üst Düzey Yönetici [Rozet] Alışveriş Yetkilisi


Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #1
Konu Tarihi: 02.05.2012 01:16
(Bu konu en son: 13.07.2016 Tarihinde, Saat: 23:11 düzenlenmiştir. Düzenleyen: GGorQQ.)
[Resim: 2hybeip.jpg]


Site Kullanım Şartları


# KarakterALSAT.com sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın. Bu metinde kullanılan "Kullanıcı" terimi, siteyi üye girişi yaparak (Tüm üye, moderatör ve admin) veya yapmaksızın herhangi bir şekilde faydalanan/kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

1) Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla KarakterALSAT.com yönetimi tarafından herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir. Kullanıcılar KarakterALSAT.com hizmetlerini herhangi bir şekilde kullandıkları anda, bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır.

2) KarakterALSAT.com sitesinde yer alan bilgilerin ve görsellerin doğruluk garantisi yoktur. Bu bilgilerin ve görsellerin değişmesinden, kullanılmasından ayrıca bu bilgi ve görsellere dayalı yapılan herhangi bir işlemden doğabilecek/oluşabilecek her türlü sorundan ve problemden, tüm site yönetimi ve site içerik sağlayıcısı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3) Bu sitenin içerdiği bilgilerin telif hakkı KarakterALSAT.com'a aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması, ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. KarakterALSAT.com yönetimi, bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

4) Kullanıcılar, KarakterALSAT.com’un herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. KarakterALSAT.com yönetimi bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek hertürlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

5) KarakterALSAT.com’un özel mesaj gönderme, konu ekleme, resim ekleme, video ekleme gibi
interaktif sistemlerini kullanarak siteye eklediğiniz içeriğin telif haklarının size ait olduğu varsayılmaktadır. Hukuken geçerli oldukları ve üçüncü şahısların haklarını ihlal etmedikleri sürece, bu haklarınız üzerinde dilediğiniz şekilde tasarrufta bulunma hakkınız ortadan kalkmamaktadır. Ancak bu siteyi kullanarak, KarakterALSAT.com’a söz konusu içeriği derleme, işleme, yayınlama ve pazarlama hakkını süresiz ve gayri münhasır olarak vermeyi kabul etmişsinizdir.

6) Herhangi bir Kullanıcı (Tüm üye, moderator ve admin) KarakterALSAT.com ile ilişkisi kesilmesi halinde, geriye dönük ve hali hazırda bulunan tüm gönderileri ve eklemeleri KarakterALSAT.com mevcut yönetiminin kontrolü altına alınır, ilişkisi kesilmiş olan kişi gönderilerin ve eklemelerin siteden kaldırılması, silinmesi ve erişime kapatılması şeklinde talepde bulunamaz.

7) Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dahildir. KarakterALSAT.com yönetimi, bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

8) Kullanıcılar, sitenin sunduğu çeşitli hizmetleri kullanırken, genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere ve ilgili uluslararası mevzuata uymakla yükümlüdür. Kullanıcı adınız da dahil olmak üzere sitemize gönderdiğiniz tüm bilgiler, sitemizin forumlarına yazdığınız tüm yazılar, diğer Kullanıcılarımıza gönderdiğiniz tüm mesajlar, ve interaktif sistemleri kullanarak sitemize eklediğiniz veya eklenmesini önerdiğiniz tüm tanımlar, örnekler ve grafikler, genel ahlaka ve söz konusu yasa ve yönetmeliklere uygun olmak zorundadır. Sitemize gönderdiğiniz bilgilerin genel ahlaka ve kanunlara aykırı olması nedeniyle KarakterALSAT.com hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya ait olacaktır.

9) Kullanıcılar iletişim kanallarını amacı dışında (özellikle reklam amacıyla ve hakaret içeren şekilde) kullanması halinde, KarakterALSAT.com yönetimi, Kullanıcının siteye erişimini engelleme, Kullanıcı aleyhine yasal işlem başlatma ve sitenin amacı dışına çıkan ilgili içeriği yayından kaldırma hakkına sahiptir.

10) Kullanıcı adınız ve şifreniz sadece şahsınıza aittir. Bir üyeliği birden fazla kişi kullanamaz. Kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak yapılan tüm işlemlerin, aksi ispat edilmediği sürece ilgili üye tarafından yapıldığı kabul edilecektir.

11) Bir kişi herhangi bir amaçla birden fazla üyelik sahibi olamaz ve oluşturamaz. Farklı kullanıcı adlarının aynı kişiye ait olduğu tespit edilmesi halinde, KarakterALSAT.com yönetimi, söz konusu kişinin tüm üyeliklerini derhal ve tek taraflı olarak feshetme ve ilgili Kullanıcının bu siteye erişimini engelleme hakkına sahiptir.

12) KarakterALSAT.com sitesine kullanıcıların Proxy veya VPN üzerinden giriş yapmaları yasaktır, tespiti halinde ilgili kişinin üyeliği durdurulur.

13) KarakterALSAT.com, yasalara aykırı olmayan çeşitli teknolojik araçlar yardımıyla, sitenin Kullanıcıları hakkında bilgi toplama ve bu bilgileri reklam yayın sisteminde ve içerik sisteminde kullanma hakkına sahiptir.

14) Üyelik formunda verilen bilgiler doğru kabul edilir. Bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sorumluluk ilgili kullanıcıya aittir.

15) Sitede yayınlanan reklamlara ve tanıtım metinlerine, bilgi alma amacı dışında çok sayıda manüel veya otomatik tıklama yapmak yasaktır. KarakterALSAT.com, normal bir Kullanıcı davranışına uymayan bu gibi tıklama faaliyetlerinde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

16) KarakterALSAT.com link verdiği, banner yoluyla veya başka yollarla tanıtımını yaptığı site, ürün veya hizmetlerin içeriğinden ve kalitesinden sorumlu değildir.

17) Sitemizin Forumlarına kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay almadan yazabilmektedir. 5651 sayılı yasa dahilinde yazılanlardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 Sayılı yasa dahilinde sitemiz, yorumları ve mesajları kontrolle yükümlü değildir. Şikayetlerinizi forumda şikayet bölümüne yazarak veya destek@karakteralsat.com e-posta adresimize göndererek bildirebilirsiniz. Şikayetiniz bize ulaştığında gerekli işlemler başlatılacaktır.

18) Bu sitenin tüm iletişim kanallarında, herhangi bir siyasi parti ve kişilik hakkında olumlu veya olumsuz fikir ve düşünce belirtmek, Dini konulara ve Dini değerlere hakaret, kötü söz, alaycı ve benzeri içerikli konu açmak, yorum yapmak ve mesaj yazmak/göndermek yasaktır. Bu yasakların herhangi birine uymayan Kullanıcı'nın üyeliği uyarılmaksızın durdurulabilir.

19) KarakterALSAT.com, Kullanıcılara kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir.

20) Kullanıcılar arasında gerçekleşen alış veriş veya takas işlemlerinde herhangi bir sorun, problem veya anlaşmazlık vb. durumlarında KarakterALSAT.com yönetimi ve içerik sağlayıcısı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Güvenliğiniz için önerimiz kimseyle oyun hesabınızın ID ve Şifresini paylaşmayın. Bu gibi durumlarda hukuksal dayanağı olmayan şikayetçi kişiye bilgi verilmez. Sadece savcılık talimatı ile hukuki mercilerin bilgi istemesi halinde istenilen bilgiler verilir.

21) KarakterALSAT.com sitesi üzerindeki alışverişlerde aracılık işlemi için yetkili yönetici Hakan'dır. Adı geçen yönetici dışındaki (Diğer adminler ve moderatörler dahil) kullanıcılar ile gerçekleşmiş işlemlerde, herhangi bir anlaşmazlık vb. durumunda, KarakterALSAT.com yönetimi ve içerik sağlayıcısı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Bu gibi durumlarda hukuksal dayanağı olmayan şikayetçi kişiye bilgi verilmez. Sadece savcılık talimatı ile hukuki mercilerin bilgi istemesi halinde istenilen bilgiler verilir.

22) Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve İzmir mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.

23) İşbu "Site Kullanım Şartları" 23 Madde'den oluşmaktadır. KarakterALSAT.com sitesinde kaydı olan Tüm üye, moderator, admin ve dolaylı olarak bu siteden faydalananlar tüm bu şartları kabul etmiştir.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
 Teşekkür Edenler: momeresese , Spectre , kaimer2 , ZoomSh0T , LiLiet , TR İST

Konuyu Kapat  Yeni Konu Gönder 

Konu Bağlantı Araçları
Site Kullanım Şartları Konusunun Linki Direkt Link
Site Kullanım Şartları Konusunun HTML Kodu HTML Link
Site Kullanım Şartları Konusu BBCode Linki BBCode Link
Site Kullanım Şartları Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SİTE DEVİRİ HAKKINDA Hakan 7 1,315 10.10.2017 09:51
Son Yorum: Ryucin

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

Site Kullanım Şartları satın al, Site Kullanım Şartları Takas, Site Kullanım Şartları oyna, Site Kullanım Şartları Ücretsiz, Site Kullanım Şartları incele, Site Kullanım Şartları Hakkında, Site Kullanım Şartları satış, Site Kullanım Şartları Satım alım, Site Kullanım Şartları alım satım, Site Kullanım Şartları oyna
SİTE KULLANIM ŞARTLARI

KarakterALSAT.com © 2012 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.
Çeviri: MyBBGrup
Sistem: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Tema: MyBB Pro Special